Fotograf Na Ślub Opole
Zdjęcia Ślubne Wrocław  
 
   

Fotograf Ślubny Czarnowąsy Wybraliśmy Mariusza po długim przeglądaniu dziesiątek stron fotografów ślubnych w internecie. Szukaliśmy zdjęć, które będą miały "to coś", a jednocześnie cena będzie przystępna. I to właśnie znaleźliśmy. Współpraca ułożyła się bardzo przyjemnie. Już kilka miesięcy przed Ślubem spotkaliśmy się z Mariuszem..

czytaj całość..

Fotografia Ślubna Wrocław Mija już kolejny miesiąc od naszego ślubu. Weselne emocje już opadły. Człowiekowi z biegiem czasu zacierają się szczegóły z dnia ślubu i wesela. Dzięki Mariuszowi mamy coś co nam pomaga odkrywać detale naszego Wielkiego Dnia. Nasz piękny album ślubny zyskał sympatię wszystkich osób, które go oglądały..

czytaj całość..

Fotograf Ślubny Opolskie Nie ma nic cenniejszego niż zatrzymanie w kadrze najpiękniejszych momentów życia. Takim niezapomnianym i wyjątkowym wydarzeniem jest ślub. Wybór Mariusza na naszego fotografa ślubnego okazał się najlepszym wyborem dla uwiecznienia tego wydarzenia..

czytaj całość..

Fotograf Na Ślub Opole Dziś po raz kolejny sięgamy po nasz ślubny album, by wspomnieć nasze wielkie chwile:)

Dzięki Mariuszowi mamy wspaniałą pamiątkę a nasze zdjęcia wyglądają naturalnie - nie są to wyćwiczone pozy, jakich widzieliśmy wiele w albumach naszych znajomych..

czytaj całość..


Zdjęcia Ślubne Plener REWELACJA!

Tak jednym słowem można określić naszą opinię o współpracy z Mariuszem :-)
Spośród wielu ofert fotografow ślubnych, jakie otrzymaliśmy, ta była najbardziej konkretna i najkorzystniejsza a do tego już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że nadajemy na tych samych falach..

czytaj całość..

Zdjęcia Ślubne Kamień Śląski Panie Mariuszu, Dziękujemy.

Udało się Panu wyczarować naprawdę super zdjęcia.
Przy zachmurzeniu znalazł Pan słońce, przy zimie wiosnę, a w nas lato gorące..

czytaj całość..


Zdjęcia Ślubne Plener Moszna Z Mariuszem znamy się nie od dziś. Więc tym większa była nasza radość, gdy zgodził się fotografować tak ważne dla nas chwile.

Zdjęcia wyszły naprawdę fantastycznie, co zresztą widać w jego galerii...

czytaj całość..

Plenery Ślubne Opole Zdjęcia wykonane przez Mariusza w pełni oddają piękno chwil jakimi są ślub i wesele.

Jego pasję i profesjonalizm, które widać na każdym zdjęciu, doceniło wiele par - także my.

Dzięki jego pracy uwiecznione zostały najważniejsze momenty naszego życia a albumy przez niego wykonane docenili swoim zachwytem nasi bliscy i przyjaciele..

czytaj całość..
Zdjęcia Ślubne, Plener Ślubny, Sesje Ślubne wykonuję w rejonach Śląsk Opolski, Dolny Śląsk: Opole, Wrocław, Katowice, Oława, Wałbrzych, Oleśnica, Kąty Wrocławskie, Brzeg, Nysa, Paczkóssssw, Prudnik, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Olesno, Kluczbork, Krapkowice, Głuchołazy, Namysłów, Kłodzko, Otmuchów, Dzierżoniów, Niemodlin, Głubczyce, Ozimek, Turawa, Moszna, Kamień Śląski, Rogów Opolski. Jednak nie ma przeszkód abym Waszą uroczystość uwiecznił w dowolnym miejscu w Polsce czy na Świecie.
© 2007-2010 Mariusz Bartkowiak - Fotograf Ślubny | Fotografia Ślubna, Zdjęcia Ślubne, Plener Ślubny | Opole, Wrocław, Katowice, Częstochowa, Wałbrzych
Fotograf Na Ślub i Wesele | Reportaż Ślubny | Sesja Ślubna, Narzeczeńska, Zaręczynowa, Plenerowa

oferta zdjęć ślubnych | o mnie | zdjęcia ślubne | albumy ślubne | sesje narzeczeńskie | częste pytania | kontakt | referencje | fotoblog
   
Fotograf Ślubny Wrocław Fotograf Ślubny Kędzierzyn-Koźle Zdjęcia Ślubne Opole